tex-color

call

Volejte kdykoliv pondělí – pátek 7:30 – 16:00 hodin
Technické poradenství | 603 184 054 nebo 603 823 977
Prodejní oddělení |606 724 007 nebo 326 375 820

Naše služby

Nejsme jen dodavatel materiálů. Chceme, aby naše materiály byly použity vhodným způsobem a naše technologie dlouhodobě fungovaly - pak bude spokojený zákazník i my. Meffert ČR spol. s r.o. proto nabízí širokou škálu služeb, které jsou zajištěny vlastními odbornými pracovníky, nebo využívá spolupráce s externími institucemi, zkušebnami či specialisty. Cílem je vždy zajistit potřebný servis, který zákazník vyžaduje, nebo který je důležitý pro stanovení vhodného materiálu, systémového řešení, či postupu na dané zakázce.

Diagnostika vad

Diagnostika zjevných, či skrytých vad podkladu, je základním kamenem návrhu optimální technologie povrchových úprav a výběru vhodných materiálů ze širokého portfolia našich produktů. Cílem je zjistit přesnou příčinu vzniku vad a eliminovat je po funkční i estetické stránce. Jenom tak je možné zabránit jejich opakování a vyhnout se znehodnocení nově aplikovaných povrchů. Významným způsobem je tak prodloužena životnost provedené realizace.

Návrhy technologií

Povrchové úpravy jsou v současné době  tvořeny tzv. systémy povrchových úprav, kdy jednotlivé složky systému plní své specifické funkce. Tímto způsobem lze docílit výrazně delší životnosti povrchových úprav i vizuální kondice povrchu.

Typickým příkladem je použití odlišných materiálů pro úpravu podkladu (zpevnění podkladu, ochrana před korozí, apod.) a materiálů pro finální úpravu povrchu (dosažení požadovaného vzhledu a barevnosti, ochrana před klimatickými vlivy, atd.).

Meffert ČR pro své zákazníky navrhuje kompletní návrhy technologického řešení, včetně konkrétních materiálů a postupů.

Výroba a aplikace vzorků

Zejména v případě barevných odstínů jde o velmi využívanou službu, kdy si zákazník může posoudit vybraný odstín přímo v požadovaném materiálu, na reálném objektu a na dostatečně velké ploše.

Díky systému míchání Meffert Color, využívajícím počítačem řízené automaty, lze připravit nepřeberné množství odstínů dle našich i konkurenčních vzorkovníků, a to do 24 hodin od objednání. Můžeme barevně tónovat široké spektrum materiálů – vodouředitelných i rozpouštědlových, interiérových i fasádních, omítek, emailů a lazur.

Školení

Plné využití nadstandardní kvality a možností dodávaných materiálů je podmíněno jejich správnou aplikací.

Společnost Meffert ČR proto nabízí a zajišťuje odborná školení ke všem produktům i systémovým řešením dodávaného sortimentu. V některých případech, u specializovaných produktů, je zaškolení realizátorů i podmínkou před vlastní aplikací.

Školení mohou probíhat ve školících prostorách v sídle firmy Meffert ČR, kde je kromě projekční techniky pro teoretickou část programu i cvičná aplikační stěna pro praktické aplikace, nebo mohou probíhat i v prostorách zákazníků, firem, nebo i v terénu – přímo „na lešení“.

V případě zájmu je absolventům školení (jednotlivcům, nebo firmám) vystaveno „Osvědčení o proškolení“ pro danou oblast sortimentu.

Cenová nabídka

Na základě Vámi dodaných informací Vám předložíme cenovou nabídku za požadovanou skladbu materiálů, nebo navrženou technologii. Nabídka může být kalkulována na deklarovanou plochu, nebo jako orientační cena za 1m2 technologie. V případě vzájemného porovnávání různých nabídek doporučujeme brát ohled i na srovnatelnou kvalitu jednotlivých produktů,  reálnost kalkulovaných spotřeb a cenu dopravy. Levnější nabídka nemusí znamenat lepší nabídku! Naši obchodní zástupci Vám rádi individuálně pomohou s vytvořením, úpravou, nebo porovnáním cenových nabídek materiálů i celých technologií.

Dozorování realizace

V případě zájmu zákazníka provádí Meffert ČR průběžnou kontrolu způsobu aplikace dodávaných materiálů přímo na stavbách ve formě kontrolních návštěv techniků. Tyto kontrolní návštěvy patří mezi nejvyhledávanější formu technického servisu, protože realizačním firmám i investorům výrazně pomáhají v dosažení maximální kvality výsledného díla. Umožní předcházet chybám při aplikaci, případně vzniklé nedostatky včas odhalit a zajistit správnou formu nápravy.

Posuzování stavu podkladu

Stav podkladu je zcela zásadní pro jakoukoliv následující povrchovou úpravu a její životnost, ať jde o zateplovací systém, nátěr fasády či podlahy, ochrany ocelové konstrukce, dřeva či jakékoliv jiné plochy. 

Podklad musí být v takovém stavu, aby dokázal dlouhodobě nést následné povrchové úpravy a zároveň může jeho stav přímým způsobem ovlivňovat volbu vhodných materiálů. 

U každého druhu podkladu je posuzována řada charakteristických parametrů, na základě kterých je následně možné navrhnout, či upřesnit konkrétní materiálovou skladbu povrchové úpravy.

Vizualizace fasád a interiérů

Pomocí specializovaného vizualizačního softwaru lze na zaslaných snímcích interiérů, fasád, či jiných prvků věrně simulovat reálnou barevnost, případně i strukturu budoucí povrchové úpravy fasády, nebo interiéru. Lze tak předem zvážit vhodnost daného barevného řešení, nebo se lépe rozhodnout mezi jeho několika variantami. Lze také snáze nalézt optimální barevné kombinace s ohledem na okolní zástavbu či vybavení interiéru.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Doba míchání barevných odstínů doma či na stavbě je již minulostí. Většina dnes probarvených materiálů se tónuje na moderních strojích za pomocí speciálních pigmentů s velkou probarvovací schopností. Ruku v ruce s inovacemi jde snaha o co největší stálobarevnost materiálů.

Při tónování disponujeme i speciálními IR pigmenty Meffert, které mohou výrazně snížit teplotní zatížení povrchu omítek a nátěrů při tmavých a sytých odstínech. Tyto pigmenty jsou proto vhodné zejména pro tmavé odstíny zateplnených fasád, kdy snižují nežádoucí přehřívání povrchu systémů a tím prodlužují jejich životnost.

Naše míchací systémy Meffert Color nabízejí možnost tónovat do odstínů nejen podle mnoha vzorníků Meffert (např. MD Color Nr1, MD Vision,  Komfort, atd.) , ale i do velkého množství nezávislých vzorkovníků (např. NCS, RAL, Ral Design, atd.), nebo mnoha desítek  vzorníků konkurence.

Výběr odstínu je vždy věcí investora či projektanta. Přesto platí, že ne všechny odstíny jsou všude využitelné a vhodné. Věnujte pozornost správnému výběru odstínu, může mít zásadní vliv na životnost nejen svou, ale i celého souvrství. 

Rádi Vám poradíme. Kontaktujte nás

Čas jsou peníze. Toho si jsme vědomi a snažíme se o co nejrychlejší dodání našich materiálů do obchodů či na stavbu.

Pokud si u nás objednáte zboží, kterým disponujeme na našem skladě, expedujeme zboží buď ten samý den, nejpozději však následující pracovní den.

Pro rozvoz využíváme služby ověřených spedičních společností.

Plánujete výmalbu vašeho bytu či zateplení domu, ale neznáte ve svém okolí žádnou ověřenou a spolehlivou realizační firmu? Dlouhodobě spolupracujeme s řadou malířů, fasádníků a stavebních firem.

Kontaktujte nás…

školení

Proškolíme realizační firmy u nás či na stavbě.

Návrhy řešení

Stavby jsou plné problematických detailů. Pomůžeme Vám s jejich řešením.

Výroba a aplikace vzorků

Vidět odstín a strukturu „naživo“ přímo na stavbě je velice důležité. Snažíme se splnit požadavky investora či projektanta.

Dozorování realizací

Můžeme pro Vás kontrolovat správnost prováděných prací.

cenové nabídky

Obchodní zástupce Vám rychle vypracuje cenové nabídky a je s Vámi ve spojení v případě změn.

logistika

Rychlost a spolehlivost – to je náš cíl. Stavba se nesmí zastavit.

TÓNOVÁNÍ BAREV

Díky modernímu systému Meffert Color jsme schopni míchat odstíny dle koncernových vzorkovnic, stejně tak i dle většiny konkurenčních vzorníků na trhu.

Aplikační firmy

Najdeme v naší databázi realizační firmu, která pro Vás projekt postaví.
wall
time
roof

S našimi barvami vám stačí pouze jeden nátěr!

Věříme, že váš čas je drahý. Proto jej šetříme kvalitními produkty.

U nás máte všechny produkty a služby pod jednou střechou!

Tex-Color vás nikdy nenechá ve štychu! Obraťte se na nás!

wall

S našimi barvami Tex-color vám stačí pouze jeden nátěr!

time

Věříme, že váš čas je drahý. Proto jej šetříme kvalitními produkty.

roof

U nás máte všechny produkty a služby pod jednou střechou!

Tex-Color vás nikdy nenechá ve štychu! Něco je špatně? Obraťte se na nás!

Nenechte si ujít nejnovější zprávy z oboru!

Stistknutím tlačítka odebírat potvrzujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

Neváhejte, kontaktujte náš
tým odborníků!

Lukáš Holčák
Obchodní ředitel

mob.   +420 602 118 803
email: lukas.holcak@meffert.cz

Jiří Davídek
Vedoucí regionálního prodeje Praha a střední Čechy

mob.   +420 602 762 326
email: jiri.davidek@meffert.cz

Milan Nešpor
Vedoucí regionálního prodeje Čechy – SEVER

mob. +420 724 219 537
email: milan.nespor@meffert.cz

Vladimír Apltauer
Vedoucí regionálního prodeje Čechy – SEVEROZÁPAD

mob: +420 602 241 278
email: vladimir.apltauer@meffert.cz

Martin Kašpar
Vedoucí regionálního prodeje Čechy – VÝCHOD

mob.   +420 602 264 324
email: martin.kaspar@meffert.cz

Petr Mistoler
Vedoucí regionálního prodeje Čechy – JIHOZÁPAD

mob. +420 602 221 209
email: petr.mistoler@meffert.cz

Pavel Tihelka
Vedoucí regionálního prodeje Morava – SEVER

mob.   +420 601 084 627
email: pavel.tihelka@meffert.cz

Stanislav Müller
Vedoucí regionálního prodeje Morava – JIH

tel.   +420 601 084 629
email: stanislav.muller@meffert.cz

Monika Viciánová
Externí vedoucí regionálního prodeje Slovensko

mob.   +421 907 628 216
email: monika.vicianova@meffert.cz

Pavel Kabíček DiS.
Vedoucí logistiky

mob.   +420 602 230 350
email: pavel.kabicek@meffert.cz

Napište nám o radu
odpovíme do 24 hod!